Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання у стовпчик – новий формат рішення прикладів для дитини. Спочатку учень тільки звикає до цього вигляду, але згодом знаходить всі сильні сторони такого типу прикладів. Головна перевага віднімання у стовпчик полягає у наглядності того, які числа від яких треба віднімати. Тобто якщо під двоцифровим числом знаходиться одноцифрове, дитині легше зрозуміти, який буде результат дії віднімання, і чи позначиться він на десятках. Тренуванню вміння рахувати у стовпчик і присвячено цю вправу. На екрані дитина бачить звичайний приклад у наступному форматі: зменшуване, під яким знаходиться відʼємник. Під ними є порожня клітинка, де учень має самотужки ввести результат дії віднімання – різницю. Коли дитина це робить, то переходить на наступний етап вправи, де знайде вже інші цифри, хоча спосіб рішення залишиться таким самим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.16
Віднімання в стовпчик (двоцифрові та одноцифрові)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися