Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з числами, які істотно відрізняються одне від одного, є важливим етапом для розвитку математичних здібностей дитини. У ході виконання цієї вправи учень починає розуміти, як на двоцифрове число буде впливати віднімання числа круглого, адже особливість цього процесу полягає у тому, що в результаті такого віднімання змінюється тільки перша цифра, тобто тільки десятки, тоді як друга цифра залишається без змін. Щоб краще засвоїти і запамʼятати цей принцип, дитина виконує низку прикладів з відніманням. На екрані учень бачить кілька цифр, які розміщені у стовпчик. Ці цифри розташовано наприкінці білого поля, тож вони, є результатом дії віднімання, тобто різницею. Під ними знаходяться приклади. Дитина має підібрати для кожної різниці той приклад, який їй підходить. Перемістивши приклади до своїх порожніх клітин, учень переходить до наступного етапу, де має виконати аналогічну дію вже з іншими числовими виразами. Завдяки наявності варіантів відповіді, які служать своєрідним орієнтиром, виконати цю дію стає дуже просто, і дитина краще запамʼятовує, що буде після віднімання від двоцифрового числа круглого.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Віднімання від двоцифрового числа круглого числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися