Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числова пряма – це умовна лінія, на якій у напрямку зростання йдуть цифри від нуля і до безкінечності. Ця вправа присвячена роботі з числовою прямою у відніманні. На екрані учень бачить перед собою числову пряму, яка йде (а разом з нею і числа) зліва направо. На кожному з етапів вправи береться довільне число, від якого у зворотньому напрямку ведеться одна чи кілька стрілочок. Ці стрілочки можуть вказувати як на одну, так і на кілька цифр назад. Вони є символічним позначенням віднімання. Те, де «приземлилася» ця стрілочка, означає, на скільки було зменшено початкову цифру за одну дію, і яким був відʼємник. Під цим схематичним зображенням є кілька числових прикладів. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вибрати серед них той, який повністю відповідає малюнку. Здебільшого, самі варіанти є підказками, адже початкова цифра, від якої пішла перша зворотна стрілочка, і є зменшуваним. Таким чином дитина знаходить правильну відповідь, обирає її і бачить, як дію віднімання можна уявити на числовій прямій. Після цього учень переходить до наступного етапу завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Віднімання за допомогою числової прямої
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися