Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує комплекс завдань, які тренують вміння учня рахувати та виконувати арифметичні дії якомога швидше. На екрані зображено два приклади, обидва містять дію віднімання. Перший з них вже виконаний. Дитина, керуючись цим прикладом, має вирішити приклад, який знаходиться нижче. Там не вказано різницю, тобто результат дії віднімання, який і треба обчислити. Учень заповнює власноруч порожню клітинку після знаку рівності у нижньому прикладі тою цифрою, яка, на його думку, є правильною відповіддю. І після цього дитина вже переходить на наступний рівень вправи, де має виконати аналогічні дії, але як приклад-взірець, так і числовий вираз, який треба буде вирішити, вже будуть містити інші числа, але завжди – в межах першої десятки. Рухаючись від рівня до рівня, дитина має особливу увагу звернути на швидкість виконання завдання. Верхній приклад використовується для того, щоб якнайшвидше згадати порядок чисел при лічбі та дати правильну відповідь. Таким чином розвивається не тільки здатність до швидкого підрахунку, а й памʼять дитини загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.11
Віднімання за прикладом у межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися