Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з усіма числами, які входять до першої сотні, – це та основа математичних вмінь, до якої повинен наблизитись учень першого класу. І цю вправу присвячено рішенню прикладів на віднімання чисел у межах 100, при чому акцент, як і у інших завданнях цієї групи, робиться на швидкість. На екрані дитина бачить пару прикладів. Один з них, той що знаходиться зверху, вже повністю виконаний і представляє собою доконану рівність. А от для другого ще тільки треба знайти різницю, тобто результат віднімання відʼємника від зменшуваного. Для цього дитині варто звернути увагу на верхній числовий вираз. Він має спільне з нижнім зменшуване. Аналізуючи його, дитина швидше пригадує порядок чисел при лічбі і набагато швидше знаходить відповідь на питання до другого прикладу. Коли учень вводить цифру у порожню клітинку після знаку «дорівнює» у другому виразі, починається наступний етап, який відрізняється від минулого тільки числами, тоді як метод роботи з прикладами залишається таким самим. Важливо, що дитина продовжує виконання вправи навіть у випадку хибної відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.14
Віднімання за прикладом у межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися