Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання вправ, які присвячені тренуванню швидкісного обчислення, важливо особливу увагу звертати саме на час пошуку правильної відповіді. На екрані дитина бачить перед собою пару прикладів, які містять дію віднімання. Один з числових виразів є повним, відомі всі складники: зменшуване, відʼємник і різниця. А у другому треба знайти результат дії, тобто різницю. Дитина має якнайшвидше проаналізувати перший приклад і, використовуючи його як основу, знайти рішення для другого. Зменшуване в обох числових виразах однакове. Отже, оскільки вони відрізняються тільки відʼємниками, пригадати числову пряму, порядок цифр і обчислити різницю для другого прикладу дитині буде легко. Коли учень вводить свій варіант відповіді у порожнє поле після знаку «дорівнює» у другому прикладі, він переходить на наступний етап вправи, де бачить нову пару числових виразів, з якими треба виконати аналогічну дію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.12
Віднімання за прикладом у межах 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися