Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконання математичних вправ не обовʼязково має бути складним, аби стимулювати розвиток математичного мислення. Для удосконалення навичок дитини у роботі з цифрами іноді досить просто наочного прикладу. Саме такий формат має ця вправа. Перед учнем на екрані міститься два арифметичні приклади з відніманням. Перший з них вже є виконаним. Дитина аналізує цей приклад, вивчає результат і після цього самостійно опрацьовує наступний вираз, де має знайти різницю, тобто виконати дію віднімання. Правильний варіант треба ввести у спеціальне порожнє поле, що знаходиться після знаку рівності. Коли учень це робить, то переходить на наступний етап вправи, де бачить нову пару прикладів, перший з яких знову вже виконаний, тож залишається вирішити інший. Це завдання є досить легким, враховуючи, які вправи учень виконував раніше. Але головна мета цього завдання полягає у тому, щоб навчити дитину рахувати швидко, майже миттєво виконуючи прості обчислення. Коли учень його виконує, в його памʼяті відкладається досвід кожного етапу, тож в майбутньому у дитини зʼявиться змога працювати з числами швидше і без помилок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Віднімання за прикладом у межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися