Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Комплекс вправ, присвячений розвитку вміння швидко рахувати і обчислювати відповідь, продовжується і переходить до більш складних операцій. Якщо раніше у ході виконання завдань цієї групи треба було обчислювати приклади в межах першої-другої десятки, то у цій вправі йде мова про приклади, де числа сягають 50. Такий швидкий темп не випадковий, адже варто дитині зрозуміти, як рахувати і виконувати певні дії з числами першої двадцятки, і робота з десятками стане набагато зрозумілішою. Механіка виконання цієї вправи типова для даної групи: на екрані два приклади, присвячені відніманню. Перший вже готовий, адже містить відповідь. А у другому дитина має самотужки обчислити і вказати різницю між зменшуваним і відʼємником. Той числовий вираз, що знаходиться зверху, використовується як взірець, адже зменшуване у ньому і у тому виразі, який міститься під ним, один і той самий. Таким чином учню простіше згадати числову пряму і зрозуміти, яка ж відповідь буде у другому прикладі. Коли учень вводить правильний варіант, то переходить на наступний рівень завдання, де бачить аналогічну пару виразів, але вже з іншими числами.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.13
Віднімання за прикладом у межах 50
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися