Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі дитина стикалась здебільшого з такими прикладами, де є тільки дві складові: чи то два доданки, чи то зменшуване і один відʼємник. У ході виконання цієї вправи учень навчиться працювати з прикладами, що містять більшу частину компонентів, і вільно вставляти на свої місця пропущені складові. На екрані дитина бачить числовий вираз, наприклад, додавання, де треба знайти суму. Доданків три. Отже дитина має кілька варіантів дій: або послідовно додавати до першого доданку спочатку один, а потім інший, або ж менші числа додати між собою, після чого вже знайти суму цієї дії та першого доданку. В будь-якому разі результат буде однаковий. Коли дитина вводить у спеціальне порожнє поле суму, то переходить до наступного етапу завдання, де бачить уже інші числа в ролі складових елементів математичного виразу. Ця вправа тренує памʼять, адже дитині слід запам'ятати суму перших доданків перед тим, як додавати до неї ще один. Важливо, що на кожному етапі учень у ході виконання вправи долає межі десятків, працюючи з досить великими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Вставляємо пропущені числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися