Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричні фігури є дуже різноманітними. Існує кілька принципів їхньої класифікації, згідно з одним з яких, вони поділяються на двовимірні і тривимірні. Перші легко впізнати, бо вони є плоскими. А от тривимірні фігури окрім широти і довжини мають також і глибину. Зображення тривимірних фігур є досить складним, адже аркуш паперу чи то екран планшету в будь-якому разі є плоскими. Саме тому для позначення третього виміру існує не до кінця видима сторона – та, що і відображає глибину фігури. У ході виконання цієї вправи серед кількох різних двовимірних фігур дитина має знайти одну тривимірну, яка і є зайвою. Учень аналізує зображення, бачить, яка саме фігура є об'ємною, і обирає її. Після цього дитина переходить до наступного рівня вправи, де знову стикається з аналогічним завданням, тільки фігури будуть вже іншими. Завдяки цій вправі розвивається просторове мислення дитини, вона вчиться відрізняти плоскі обʼєкти від обʼємних, двовимірні фігури від тривимірних. Це вміння є дуже важливим як у геометричній науці, так і у повсякденному житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Зайва фігура за формою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися