Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розвиток вміння швидко рахувати може здійснюватись багатьма способами. Візуальне оформлення цієї вправи досить мінімальне, аби не відволікати дитину від мети – навчитись виконувати завдання якнайшвидше і, звісно, правильно. На екрані міститься числовий ряд. Над ним є завдання, у якому вказано, яке число є різницею, тобто результатом дії віднімання. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб серед елементів числового ряду знайти ті числа, які можуть бути іншими частинами цього прикладу, тобто зменшуваним і відʼємником для цієї різниці. Таким чином учень самостійно підбирає складові частини прикладу. Щоб пройти на наступний етап, учню треба просто виділити потрібні числа, натиснувши на них. Незалежно від того, чи правильний  вибір зробив учень, він все одно переходить на наступний етап завдання, де побачить на екрані новий числовий ряд і інше число у завданні. Важливо, щоб з кожним етапом вправи учень виконував цю дію не тільки без помилок, а й якнайскоріше. Таким чином завдання перетворюється у гру на швидкість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.15
Які два числа при різниці утворюють число?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися