Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа теж тренує вміння дитини рахувати без помилок і обчислювати суму якнайшвидше, але вигляд має особливий. На екрані перед учнем просто набір чисел без будь-яких математичних знаків. Над числовим набором, де цифри знаходяться без особливого порядку, хаотично, є завдання до етапу вправи. У ньому чітко вказано число, яке є сумою, тобто результатом додавання. Завдання дитини полягає у тому, об найти серед набору чисел ті два, які є доданками  і утворюють разом саме ту цифру, що вказана у завданні. Для цього учень аналізує числовий ряд і обирає два його елементи. Коли дитина це робить, то переходить на наступний етап вправи, навіть якщо її вибір хибний (у такому випадку правильний варіант опиниться на екрані перед продовженням вправи, щоб учень міг вчитись на своїх помилках), і на екрані зʼявляється новий ряд чисел. У завданні також вказано буде вже іншу цифру, яка є сумою двох доданків. Важливий нюанс цього завдання – швидкість, з якою дитина знаходить два доданки. Хоча спочатку учень виконує вправу досить повільно, з кожним етапом він вчиться, а вправа перетворюється на гру на час, хоча і без обмежень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.16
Які два числа утворюють число?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися