Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Колір не є головною рисою геометричних фігур. Вони характеризуються співвідношенням сторін, кутів та інших своїх елементів. Ця вправа діє на свідомість учня тонко. На кожному етапі перед дитиною зображено ряд геометричних фігур. Більшість з них мають однаковий колір, але не всі. Є одна фігура, що відрізняється від інших за цим параметром. Її і має обрати дитина. Але важливо, що на кожному етапі дитина побачить багато різних фігур, всі вони є обʼємними. Учень запамʼятає їх і зможе в майбутньому працювати з ними швидко та успішно. Ця вправа залишається цікавою для учня саме завдяки тому, що протягом виконання завдання він постійно буде зустрічатись з новим. І навіть якщо випадково він натисне не на той варіант, то все одно перейде на наступний рівень, просто правильна відповідь з’явиться на екрані, щоб учень зрозумів свою помилку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.4
Зайва фігура за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися