Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одна з можливостей під час роботи з числами та цифрами – це порівняння кількості предметів. Одна група обʼєктів може бути за кількістю меншою, більшою або дорівнювати іншій. Ця вправа тренує не тільки здатність визначати, у яких відносинах між собою знаходяться дві групи, а й самостійно змінювати кількість обʼєктів у одній з них відповідно до завдання. На екрані дитина бачить дві групи предметів та персонажа, який з ними повʼязаний. Наявність ілюстрованих обʼєктів та того чи іншого героя є сюжетною складовою завдання, яка водночас і робить його більш цікавим для дитини, і разом з цим змушує її більш ретельно підходити до процесу виконання. Суть завдання полягає у тому, що учень має додати або відняти до тої чи іншої групи ще один або ж кілька предметів таким чином, щоб їхня кількість в обох групах була рівною. Тож, якщо, скажімо, у правій половині екрана три ескімо, а у лівій – п’ять цукерок, то треба саме до групи справа додати ще два обʼєкти.  Після цього дитина переходить до наступного етапу вправи, де бачить не тільки нові предмети, а й іншу їхню кількість у кожній з груп.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Зрівнюємо 2 групи предметів у кількості
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися