Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі дитина вивчала, перше за все, різні види чисел: цілі, дробові, мішані, великі, багатоцифрові тощо. Увага школяра концентрувалась саме на них – на головних обʼєктах роботи математики. Проте, окрім чисел, надзвичайно важливими є й ті дії, які виконуються дитиною з ними. Тепер учню пропонується змістити акценти саме на них, і у ході виконання цього завдання школяр виконуватиме додавання та віднімання з різними числами. Це завдання зосереджено саме на цих діях. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад – новий для кожного наступного етапу вправи. Це приклад має кілька різних елементів, а результат дії вже відомий. Невідомими є саме, власне, дії, які з числами виконувались. На їхньому місці порожні клітинки, як раніше вони були на місці пропущених чисел. Отже, учень має зрозуміти, який символ, «плюс» чи «мінус», треба вставити у порожні клітинки для того, щоб приклад відновив своє значення. Обчислення дитина проводить послідовно і разом з тим на приклад треба дивитись комплексно. Це значить, що школяр має порівняти елементи прикладу, щоб зрозуміти, як вони можуть привести до числа-результату, тобто які пари чисел треба додати, а які відняти, і водночас школяр має памʼятати про порядок виконання дій. Коли шляхом аналізу дитина зрозуміє, які знаки треба розмістити у порожніх клітинках, то пройде на наступний етап до аналогічного прикладу з іншими числами і новим порядком символів. Опрацьовувати школяр буде лише додавання та віднімання – дві дії, які є протилежними і взаємоповʼязаними між собою, а крім того, вони ще й рівнозначні, тобто за відсутністю круглих дужок виконувати дії треба по черзі зліва направо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Дії на додавання та віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися