Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Не дивлячись на те, що дробові числа відрізняються від цілих за своєю природою, у випадку з десятковими числами, де є обидва типи виконання таких операцій як додавання та віднімання здебільшого немає особливої проблеми. Звісно, дріб – це лише частина цілого числа, при чому досить незначна, але при виконанні названих вище дій правила роботи такі самі, як і з цілими: коли у розряді кількість перевищує девʼятку, число переходить у наступний більший розряд. При чому більший – в буквальному сенсі. Варто памʼятати, що кожен наступний розряд десяткового дробу, хоча й називається похідним словом від більшого терміну «десяті, соті, тисячні», насправді є меншим. Чим дріб більший, тим ближчий він до коми, що розділяє його та цілий компонент числа. В такому випадку десяткове число сприймається просто як дуже велике багатоцифрове число. А відтак для ефективної роботи з ними варто задіяти формат подання чисел у стовпчик. Цим і займеться дитина під час виконання цієї вправи. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією додавання або віднімання (в залежності від етапу вони змінюються і чергуються), де числа подаються у стовпчик. Під горизонтальною рискою є каркас десяткового числа, яке є результатом цієї дії. Учень виконує всі обчислення, після чого вводить у порожні клітинки відповіді цифри. Головне у цих операціях – не забути про кому, але вона вже стоїть на своєму місці, тож значення цього завдання у тому, аби дитина просто звикла рахувати десяткові числа, як звичайні багатоцифрові. Кожне число виповнено у своєму кольорі, а поряд з ним – малюнок, який також змінюється на кожному етапі – це урізноманітнює завдання з візуальної точки зору.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Дії з дробами у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися