Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у діленні на відносно невеликі числа. На кожному етапі перед учнем на екрані местиметься новий приклад з цією дією, проте всі вони обʼєднані одним: дільник є числом від одиниці і до «12». Це робить завдання достатньо простим, щоб приклад мав класичний рядковий формат. Завдання просте: знайти частку. Важливо, що ділене, на противагу дільнику, може бути й досить великим багатоцифровим числом. Ділити дитина має від більшого розряду до меншого. Наприклад, якщо треба розділити «8 412» на «4», то спочатку треба ділити вісімку, потім – четвірку, а оскільки одиниця не четвірку не ділиться, береться й цифра з наступного розряду, тобто «12». Отже, для цього прикладу відповідь – це «2 103». При цьому важливо, що всі ділені та дільники підібрані таким чином, щоб можна було виконати дію ділення без остачі, рівно. Тож навіть якщо дільник буде представлений числом «11», ділене цілком підійде для того, щоб працювати з ним. Коли дитина у порожню клітину після знаку рівності введе результат дії ділення, то пройде на наступний етап. Для того, щоб виконання вправи не було надто одноманітним для учня, кожен рівень супроводжується також і додатковими ілюстраціями. Вони досить невеликі і не мають відношення до математики, але симпатичні інопланетяни, монстрики або казкові тваринки урізноманітнюють візуальний ряд вправи і роблять виконання завдання більш цікавим для учня. Це мотивує дитину рухатись між рівнями і виконувати ділення без помилок, а також просто розважає школяра, показуючи, що математика – це зовсім не нудно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Ділення на числа до 12
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися