Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення – це математична дія, яка означає розділення початкового числа (діленого) на певну кількість рівних частин (дільник), де одна така частина цілого називається часткою. Відтак ділення є здебільшого процесом зменшення початкового числа. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься працювати з діленими, які тотожні між собою (за виключенням розрядності). На екрані перед учнем міститься таблиця. Такий формат подання числової інформації було вибрано не випадково, адже це, по-перше, зручно для роботи з багатьма числами, а по-друге, це урізноманітнює звичний формат прикладів, які подаються в один рядок. У першому стовпчику містять приклади з дією ділення. Дільник однаковий, а от ділені різні: на кожному наступному рівні таблиці у цьому числі на один розряд, а відповідно на один нуль, більше, хоча значущі цифри не змінюються. Наприклад, спочатку треба розділити «350» на «10», а «поверхом» нижче – вже «3 500» на «10». В іншому стовпчику знаходяться відповіді на ці приклади, при чому у хаотичному порядку. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити ці результати так, щоб вони відповідали виразам. Коли учень це зробить,то побачить, як вони співвідносяться між собою. Цікаве спостереження, яке має помітити учень, полягає у тому, що утворюється подібна до першої пірамідка з відповідей. З точки зору візуального оформлення це привертає увагу учня і дає йому можливість краще запамʼятати цей урок. Коли ж учень переміщує всі частки до своїх прикладів з діленням, то й переходить на новий етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Ділення з підвищенням розряду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися