Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання та віднімання – математичні дії, вивчення яких є базою при оволодінні цією наукою. При цьому не варто недооцінювати складність додавання та віднімання великих чисел. Для того, щоб працювати з тисячами, десятками та сотнями тисяч і не допускати помилок, корисно використовувати обчислення у стовпчик, якому й присвячено це завдання. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад – новий для кожного наступного етапу. Якщо на одному рівні це буде приклад з дією додавання, то на наступному це вже може бути віднімання. Числа також, звісно, змінюються з кожним наступним рівнем. Це є основною складністю при виконанні цієї вправи. Учень вже має досвід виконання додавання та віднімання великих чисел, тож загалом ця вправа має на меті дати можливість дитині повторити засвоєні раніше знання. Дитина вивчає доданки або зменшуване та відʼємник, після чого виконує всі обчислення і вводить у порожнє поле під горизонтальною рискою число, котре є відповіддю на приклад – або сумою, або різницею. При цьому, вводячи число, дитина починає з цифри, яка відповідає за більший розряд, тож учень, щоб не заплутатись, має спочатку виконати всі обчислення подумки. Отже, ця вправа грає досить суттєву роль: водночас вона і допомагає учню повторити тему віднімання та додавання великих чисел, і тренує концентрацію і здатність запамʼятовувати порядок цифр у великому числі, разом з цим ця вправа демонструє схожість віднімання та додавання. Хоча ці математичні дії є протилежними одна до одної, зміна початкового числа відбувається за схожими принципами, що наближає додавання та віднімання, тоді як множення й ділення відбуваються за іншими правилами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Додавання та віднімання у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися