Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Частіше за все у математичному прикладі треба знайти результат описаної у ньому дії: віднімання, додавання, множення чи ділення. Однак, цього разу учню доведеться не лише знаходити результат дії, а й доповнювати приклад, вставляючи до його структурного каркасу ще й один з елементів, наприклад, один з множників або доданків. На екрані перед школярем міститься зображення каркасу прикладу, де вказана дія, а крім неї – лише якийсь один елемент. Перш за все, дитина має звернути увагу саме на дію, щоб зрозуміти, якого елемента бракує. Наприклад, якщо на екрані є приклад з віднімання, а вказаним є лише перший елемент, значить, бракує відʼємника, числа, яке за визначенням мусить бути меншим, ніж зменшуване. Варіанти знаходяться під прикладом. Там не лише ті числа, яких бракує для утворення прикладу, а й варіанти, власне, самої відповіді на нього. Дитина уважно співвідносить ці числа з наявним у виразі, після чого переставляє потрібні числа на свої місця у відповідні порожні клітинки. Коли школяр це робить, то таким чином доповнює вираз, робить його завершеним, і далі проходить на новий етап завдання до іншого аналогічного прикладу. Варіанти під прикладом є досить легкими для опрацювання, тож ця вправа не є складною. Головна її роль у розвитку математичних здібностей дитини полягає у тренуванні його вміння орієнтуватись у числах і швидко подумки виконувати приблизні обчислення.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Доповнюємо приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися