Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує цикл завдань, які присвячені повторенню правил знаходження невідомих компонентів математичних дій. Однак, якщо кожне з кількох попередніх завдань було присвячено лише якомусь одному елементу суто конкретної дії, то цього разу дитина тренуватиметься правильно знаходити будь-який невідомий компонент рівняння, яке може містити всі чотири основні дії, тобто додавання, віднімання, множення та ділення. Важливо памʼятати, що для додавання і множення положення елементів (окрім числа-результату) не має значення, як от для ділення та віднімання – має. Власне, саме положення зменшуваного тіа відʼємника в одному випадку та діленого й дільника в іншому і визначає результат: ділене, як і зменшуване, є обʼєктом операції, а не просто одним із учасників дії. Тож важливо, аби школяр не переплутав правила роботи з числами при знаходженні невідомих компонентів рівнянь, орієнтуючись саме на описану в них дію. Прицьому дана вправа має досить сильно виражений ігровий аспект. На екрані перед школярем міститься набір рівнянь, які розташовані послідовно одне під одним. У кожному – інші числа та інша дія. Змінюється також і положення невідомого числа. Наприклад, на одному етапі вправи треба знайти невідомий дільник, а на іншому – ділене. Дитина послідовно розвʼязує кожне рівняння. Знаходячи числа, які ховались за буквами, школяр згадує уроки української мови. Кожне це число є порядковим номером певної букви. Наприклад «1» є номером для літери «а», бо вона є у абетці першою. Таким чином, кожна цифра ховає свою літеру, а всі разом вони, ці букви, утворюють певне слово. Після того, як школяр його розшифрує і впише у каркас (ряд порожніх клітин під рівняннями), почнеться наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Гра "Розшифруй"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися