Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Система координат є досить своєрідним інструментом для визначення місцеположення точки у просторі. Один із специфічних моментів – можливість доповнення системи координат ще кількома аналогічними полями, що перетворює її на одну з кількох координатних чвертей. Ух оді виконання цього завдання дитина познайомиться з цим явищем. На екрані перед учнем міститься зображення чотирьох координатних чвертей, які обʼєднані в одну площину. Власне, слід сприймати їх навпаки: що площину розбито на чотири координатні чверті, де кожна представляє з себе систему координат, і всі вони починаються в точці «0», яка є спільною для чотирьох систем, а відтак напрямок руху по осям різний в залежності від чверті. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, в якій саме чверті знаходиться названий у формулювання завдання предмет. Предметів небагато, заплутатись в них не вийде – всі вони істотно відрізняються між собою. тож школяр просто знаходить відповідний малюнок на координатній площині, після чого називає номер чверті, де цей обʼєкт знаходиться. Ось тут і ховається складність завдання. Дитина має памʼятати, як нумеруються чверті площини координат. Та, до якої учень звик, що йде осями вгору та вправо, є першою, а рахунок йде від неї проти годинникової стрілки. Варіанти відповіді знаходяться під зображенням площини координат. Коли школяр дає відповідь стосовно неї, то проходить на наступний етап завдання. Там треба буде виконати аналогічні дії, однак у системі координат треба буде шукати новий обʼєкт, і їхнє різноманіття є запорукою збереження цікавості дитини до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.5
Координатні чверті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися