Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа, що присвячена розвитку аналітичних здібностей та вміння вільно працювати з числами, належить до числа таких завдань, які значно більше схожі на цікаві ігри, ніж на навчальні вправи, хай навіть і ігрові й цікаві. Це завдання використовує цікаве математичне явище, яке ще здавна (адже є досить древнім) є більше грою – магічний квадрат. Так його назвали завдяки феноменальній комбінації чисел, які можуть поєднуватись у ньому. Квадрат складається з клітинок, яких однакова кількість по горизонталі та вертикалі – власне, тому це і квадрат. Суть явища в тому, що сума чисел у кожній горизонталі, кожній вертикалі та діагоналі завжди – одне й те саме число. При цьому числа в квадраті ніколи не повторюються, а закономірність їхнього розміщення не відслідковується і не є очевидною. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи знаходиться зображення такого квадрату, але недоробленого лише деякі клітинки у ньому заповнені числами, інші ж – залишаються порожніми. Як мінімум одна вертикаль, горизонталь або діагональ заповнена повністю, аби дитина розуміла, яка сума чисел має бути. Завдання, що ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб заповнити порожні клітинки, доповнивши та завершивши магічний квадрат, зберігши ключове для нього число. Варіанти чисел є під квадратом. Оскільки виконання цього завдання було б складним без підказок, число цих варіантів дорівнює кількості порожніх клітинок. Учню залишається перемістити числа по своїм місцям – і перейти на наступний етап до аналогічного завдання.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.8
Магічний квадрат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися