Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є досить цікавою для сприйняття дитиною. Вона поєднує в собі досить великий об’єм інформації, який спочатку здається учню просто великим нагромадженням символів, але в результаті поступового та послідовного опрацювання він стане не лише зрозумілим: така велика кількість взаємопов’язних прикладів лише допомагає дитині. Формат завдання – математичний кросворд. Це своєрідний спосіб подання інформації, де результат однієї дії є частиною наступного прикладу. Таким чином всі вирази взаємопов’язані – без знання, скажімо, суми попереднього, не вдасться дізнатись доданок наступного, цим дана вправа і подібна на кросворд, де слова теж переплітаються літерами, як приклади – цифрами чи елементами. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься новий такий кросворд, який складається з кількох прикладів, що зв’язані ланцюжком. Дитина спочатку має знайти той вираз, де є всі елементи, окрім відповіді. Знайшовши результат цього прикладу, учень водночас знайде елемент іншого виразу. Діючи таким чином послідовно школяр поступово знайде рішення для всіх загадок кросворду. З практичної точки зору це завдання є вельми корисним для дитини, адже на кожному етапі в одному кросворді поєднуються приклади з діями додавання й віднімання, множення й ділення. При цьому дитина варто бути готовою працювати з виразами не лише у природному їхньому форматі зображення, тобто зліва направо, а й у зворотному або ж вертикальному. Важливо не заплутатись, тому ця вправа також тренує концентрацію, увагу і, звісно, пам’ять. А розважальний, тобто ігровий її аспект посилюється завдяки наявності на кожному з рівнів нових ілюстрацій, які супроводжують завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Математичний кросворд
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися