Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри складають число, для якого вони є своєрідним будівельним варіантом. При чому те, яку кількість умовних предметів означає число, залежить не лише від цифр, що входять до його складу, а й від того, як вони співвідносяться між собою, тобто, в яких розрядах знаходяться цифри. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити конкретну цифру у числі за назвою її розряду. На екрані перед школярем знаходиться зображення кількох чисел. Всі вони досить великі і багатоцифрові. Вони сягають десятків тисяч, при чому більшість розрядів цих чисел містять значущі цифри. Над ними міститься зображення персонажа, котрий тримає у своїх руках цифру. Наявність цього героя додає вправі більшої інтерактивності. До дитини ніби звертається цей персонаж, тож учень відчуває більшу мотивацію успішно виконати вправу, ніж якби він просто працював з «голими» цифрами й числами. Над цим персонажем сформульовано завдання. Там вказано, в якому розряді має бути цифра, що містить у персонажа. Дитина уважно аналізує кожне число знизу і шукає те, де у вказаному розряді саме ця цифра. Важливо, що у контексті вправи те, наскільки великими є ці числа, не грає ніякої ролі. Наприклад, якщо задано знайти число, де двійка знаходиться у розряді десятків тисяч, то дитина пригадує, що даний розряд означає пʼяту цифру від початку числа. Відповідно лише на неї при аналізі кожного числа школяр і має звертати увагу, тоді як всі інші цифри дитині ліпше ігнорувати. Коли ж школяр знаходиться число, де потрібна цифра у вказаному розряді, то проходить на наступний етап завдання. Там треба буде виконати аналогічні дії, хоча зображення на екрані (тобто персонаж, його цифра, всі числа під ним та розряд, названий у завданні) буде вже іншим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Місце цифри в числі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися