Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа фактично є тренуванням дитини у розвʼязуванні рівняння, хоча вираз, з яким працюватиме дитина й має іншу назву. На екрані перед школярем міститься математичний приклад, де є кілька елементів, а також – відомий результат. Дії, які можуть бути у цьому прикладі, теж різноманітні. Наприклад, між першою парою чисел знак «плюс»,  котрий означає додавання, а після другого числа та перед третім – знак множення. Результат вже є відомим, і він вказаний правильно. Проте один з елементів виразу є невідомим. На його місці знаходиться малюнок стороннього предмета, який приховує те чи інше число. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти, яке це число. Зробити це дитина може, розібравшись у послідовності дій прикладу та відтворивши її у правильному порядку. Дитина має памʼятати, що спочатку виконується множення та ділення, а вже потім – додавання й віднімання. Отже, якщо невідомим є множник, то спочатку треба розділити результат прикладу на відомий множник, після чого відняти третє число-доданок (якщо третьою дією є саме додавання). У інших випадках алгоритм виконання вправи змінюється згідно з правилами пошуку невідомого члена виразу. Коли дитина записує, яке число ховається за малюнком, то проходить на наступний етап до подібного завдання. Там треба буде виконати аналогічні дії, проте вже керуючись актуальними для нового прикладу правилами. Малюнок, який заміняє число, грає роль «х», тобто «ікса», проте наявність більш цікавого візуального образу, ніж у звичайному рівнянні, робить і виконання всієї вправи більш цікавим для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.9
Невідомі числа у рівності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися