Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричні фігури діляться на два великих види: двовимірні, які розташовуються на площині, та об’ємні, тобто тривимірні. Другий вид є більш складним для сприйняття та опрацювання. Те, що вони називаються тривимірними, означає, що окрім довжини та ширини вони мають також і глибину, тобто представляють з себе зображення таких самих об’єктів у просторі, як і ті, що оточують дитину. А це означає, що у них частіше більше сторін, кутів, а деякі з них є невидимими, адже знаходяться за іншими, поза полем зору глядача. Щоб у майбутньому зробити опрацювання цих фігур більш простим, треба почати з правильного розпізнання їх. Для цього й було створене це завдання. У ході його виконання дитина вивчить ті особливі прикмети, які мають дані фігури. На екрані перед учнем міститься одна така фігура на кожному етапі завдання. Сама вона не називається. Поряд з нею міститься цілий набір особливих прикмет, серед яких – кількість граней, вершин, особливість взаємодії та зв’язку між ними тощо. Учень має вибрати ті прикмети, які властиві саме цій фігурі. Для цього дитина має використати як свої знання з геометрії тривимірних фігур, так і просту спостережливість. Коли учень вибере всі прикмети фігури на екрані, то пройде на наступний етап завдання. Там на нього чекатиме аналогічне завдання, от тільки не лише фігура буде іншою, а й ці риси для її опису. Завдяки цій вправі учень вивчить, які саме особливості фігурам властиві, а які – ні, що саме характеризує та визначає об’ємну фігуру, як її елементи співвідносяться та чому при наявності однієї особливої прикмети інша відразу категорично відпадає з цього списку. У майбутньому ці знання складуться у базовий портрет геометричних об’ємних фігур, що стане у нагоді при виконанні більш складних завдань з ними.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.1
Опис об'ємних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися