Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика – досить специфічна наука, яка може здатись нудною, сухою та суто теоретичною. Причина цього – надто велика кількість вправ, де є самі лише цифри. Вони, як умовні позначки, сприймаються досить символічно, що цілком правильно. Проте для того, щоб зрозуміти всю практичність математики та те, наскільки вона необхідна для вирішення суто життєвих проблем, необхідні задачі. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься ділити з остачею на прикладах з життя. На екрані перед учнем міститься опис ситуації – іншої для кожного наступного етапу завдання. Це звичайна математична задачка, але є один важливий нюанс, який відрізняє її від попередніх задачок на ділення. Справа в тому, що тут ділене та дільник не підходять для виконання ділення без остачі, а так здебільшого і буває в житті. Досить рідко можна розділити певну кількість предметів саме на таке число, яке підходить для цього. Значно частіше доводить мати справу з остачею, і дитина переконається у цьому в ході виконання даного завдання. Під умовами задачки міститься кілька варіантів відповіді на неї. Учень має подумки скласти приклад з діленням, опрацювавши саме ті числа, які вказані у сюжеті. Важливо, що варіантами відповіді є числа, які претендують не на роль частки, тобто результату дії ділення, а на роль остачі, тобто числа, яке є різницею між початковим діленим та тим, яке було використано для виконання операцій з числами. Вибравши відповідну до умов завдання остачу, дитина й проходить на наступний етап, де будуть інші числа та новий сюжет, хоча мета обчислень буде такою самою. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Остача в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися