Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При виконанні математичних дій дуже важливим є правильний прядок. У класичній математиці прийнято природній порядок письма – зліва направо та зверху вниз. Це стосується всього, окрім збільшення чисел по розрядах – традиційно кожен наступний розряд розміщується зліва від меншого. Проте, працюючи з прикладом, дитина має памʼятати про послідовність дій та те, що можна назвати їхньою ієрархією. У множення та ділення є перевага перед додаванням та відніманням. Скажімо, якщо у прикладів три числа, і між ними символи «плюс» та «мінус», то дії виконуються у природному порядку – по черзі від лівого числа до правого. Проте якщо у прикладі з цими діями сусідствують множення та ділення, то вони мають перевагу – саме ці дії виконуються першими. А вже потім, з результатами множення та ділення виконується додавання чи віднімання. Якщо ж у прикладі є багато дій множення та ділення, то вже вони виконуються в правильному порядку, після чого добуток або частка опрацьовуються при додаванні чи відніманні. Проте у цій системі є одне велике виключення – круглі дужки. Вираз, що знаходиться у них, має абсолютну перевагу першості. Не важливо, де він знаходиться та яка дія в ньому зображується – якщо цей вираз охоплюють дужки, він виконується першим, а вже після цього з результатом обчислень виконують інші дії. У ході виконання цього завдання дитина на практиці опрацює ці правила. На екрані перед дитиною міститься зображення прикладу, де вже відомим є результат. Школяр має проаналізувати елементи виразу та зрозуміти, як треба помістити круглі дужки, яка дія має виконуватись першою, аби результат був саме таким, як вказано. Коли дитина переміщує дужки, куди слід, то проходить на наступний етап вправи.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Порядок дій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися