Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень нагадає собі, як працювати з розрядами, необхідно використати ці знання для порівняння чисел, адже саме при виконанні цієї дії знання значення розрядності грає ключову роль. Саме цим й займеться дитина у ході виконання даної вправи. На екрані перед школярем міститься зображення кількох пар чисел, між якими є ті чи інші знаки, що означають співвідношення між ними: «більше», «менше» або «дорівнює». Всі числа є дуже великими – вони сягають десятків тисяч або навіть більше. Проте порівняння чисел не є таким складним, як додавання, віднімання, множення або ділення, адже обʼєкти опрацювання не змінюються. Все, що треба зробити дитині, – це знайти, який з трьох виразів порівняння є правильним. Для цього необхідно послідовно порівняти кожен розряд у числах кожної пари. Оскільки числа є великими і досить подібними (порівнюють два пʼятицифрові або два шестицифрові числа; переваги у кількості розрядів між ними нема, лише у цифрах, які в цих розрядах є), дитині доведеться бути особливо уважною з ними. Коли учень знаходить вираз, де знак «більше», «менше» або «дорівнює» було вжито правильно, то проходить на наступний етап, де у парах будуть вже інші числа, однак, такі ж великі. Досить часто різниця між числами лише в одному цифровому символі, тож дуже важливо, аби школяр не заплутався і порівнював розряди правильно: десятки першого числа з десятками другого, десятки тисяч першого з десятками тисяч другого. Плутанина можлива саме тоді, коли дитина плутає розряди і порівнює, кажімо, сотні з тисячами тощо. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Порівняння чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися