Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння добутків – це спосіб не лише навчитись швидше виконувати множення (точне або приблизне – в залежності від складності кожного окремого випадку), а й також хороший спосіб тренування вміння орієнтуватись у числах. Здебільшого, коли дитина бачить той чи інший математичний вираз, вона сприймає, перш за все, його перший елемент: чи множник, чи доданок. Або ж концентрація уваги переходить на найбільше число. Між тим, для ефективного та успішного порівняння добутків необхідно розуміти взаємодію елементів виразів, пропорційний звʼязок між парами елементів різних прикладів. Скажімо, якщо йде мова про пару множників «45,6» та «31» і пару «47» і «41,3», то більший добуток, очевидно, буде у першому випадку множення, адже, хоча перший множник менший, другий – значно більший, ніж аналогічний у другій парі. На екрані перед школярем на кожному етапі міститься зображення кількох різних прикладів з дією множення, де, як мінімум, один з елементів виразу є дробом або мішаним числом. Дитина не мусить знайти добуток для кожного прикладу. Замість цього у завданні, формулювання якого знаходиться над робочим полем, вказано, який саме вираз треба знайти – той, що має найбільший, або ж той, який має найменший добуток. Школяр має оцінити пропорційний звʼязок між елементами прикладів, аби зробити правильний вибір. Коли дитина виділяє той вираз, який вважає правильним, то проходить на наступний етап завдання. Досить важливо у цій вправі те, що тут акцент зроблено на візуальному оформленні. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Порівняння добутків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися