Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При опрацюванні обʼємних виразів, котрі можуть містити різні математичні дії, досить корисним є вміння порівнювати їхні результати. Тренуванню цього вміння й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення поїзда, що мчиться своїм шляхом залізною дорогою. Кожний вагон підписано, але не числом,а цілим багатокомпонентним виразом. Кожен такий приклад містить як мінімум дві різні дії. Числа теж досить істотно відрізняються між собою. Над малюнком потяга знаходиться завдання, де вказано критерій відбору. На одному етапі вправи треба знайти вагон, вираз на якому дає найбільший результат; на іншому – той, який дає найменший результат обчислень. Спочатку учень уважно проводить обчислення з кожним прикладом по черзі. Це складно, адже на одному етапі дитина має знайти відповіді хоча б для трьох прикладів з кількома діями, і опрацьовуючи другий, тримати в памʼяті результат першого, а опрацьовуючи третій, памʼятати відповіді для першого та другого. Однак, з часом, коли дитина буде проходити між рівнями (а для того, щоб переміститись далі, досить просто вибрати потрібний вагон), то навчиться без остаточних обчислень оцінювати результат прикладу. Для цього необхідно розвинути інстинктивне розуміння взаємодії чисел. Також школяр звертає увагу й на порядок дій, і на величину елементів прикладу. Таким чином, розвивається не лише практичне вміння швидкого обчислення та памʼять, а й розуміння таких багатокомпонентних прикладів, що теж досить важливо.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.8
Порівняння результатів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися