Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знаходження приблизного результату – такий самий особливий формат виконання математичних завдань, як і текстові задачки. Обчислення приблизного результату відбувається і при множенні, і при додаванні та відніманні. Цього разу дитина виконуватиме цю дію для ділення. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією ділення. Дитина уважно вивчає його. Під виразом міститься два варіантb відповіді. В обох фігурує число-орієнтир, але один варіант стверджує, що результат прикладу більший, ніж це число, а другий – що менше. Отже, дитина має виконати дію ділення та визначити, який з двох варіантів правильний. Коли учень натискає на нього, то проходить на наступний  варіант завдання. Cпершу це завдання може здатись навіть складнішим, адже учню доводиться після виконання операції ділення ще й порівнювати результат виразу з числом, новим для кожного наступного етапу, як і сам приклад. Проте насправді ця вправа навіть простіша, ніж звичайна, адже дитині достатньо просто оцінити те, якою буде частка, і навіть не потрібно до кінця її вираховувати. Відтак учень може по цифрах з більших розрядів зрозуміти відповідь на питання, не довершуючи ділення. Це дозволяє з кожним пройденим етапом витрачати на проходження рівня все менше й менше часу. Завдяки цьому дитина може виконувати дане завдання на швидкість, звісно, не забуваючи й про правильність. При діленні у цьому завданні остачі не залишається, тож дільник підходить для роботи з діленим.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Приблизний результат прикладу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися