Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ще задовго до того, як з’явились калькулятори, і тим паче комп’ютери й планшети, робота з великими числами здійснювалась за допомогою спеціального досить простого за будовою пристрою, який називається рахівниця. Й досі його де-не-де можна побачити в старих магазинах, селах та закладах, які спеціалізуються на ретро-естетиці. Між тим, рахівниця – практичний інструмент, і у ході виконання цього завдання дитина навчиться з ним працювати, адже це допомагає розвинути математичні навички та логічне мислення. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься зображення такої рахівниці. Вона представляє з себе набір різнокольорових кружечків, причому кожен їхній ряд нанизано окремо. Поряд з малюнком рахівниці міститься підказка того, як саме її слід сприймати. Кожен ряд кружечків – це розряд. Кількість перенесених з одного до іншого боку рахівниці означає цифру у цьому розряді. Учень уважно вивчає рахівницю, якщо потрібно. Та порівнює її з тим, що бачить у підказці, аби не заплутатись у розрядах. Під її зображенням міститься кілька багатоцифрових чисел. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати, яке саме число продемонстроване кружечками рахівниці. Важливо, що всі варіанти між собою досить подібні. А відтак дитині доведеться дійсно бути уважною з кожним розрядом, тобто з кількістю кружечків у кожному ряду. Коли учень вибирає, яке саме число зображено на рахівниці, то проходить на новий рівень до аналогічного завдання. Різноманіття цієї вправи у великій кількості можливих комбінацій елементів рахівниці, де буквально кожен кружечок має своє значення для загальної картини.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Рахівниця
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися