Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кількість елементів пласких фігур прямо впливають на те, до якого виду вони належать. Наприклад, якщо у двовимірної фігури три кути та три сторони – це обов’язково трикутник. З об’ємними фігурами все не так легко. Скажімо, піраміда будується з трикутників, однак, у її основі в залежності від виду піраміди може бути або ще один трикутник, або чотирикутник. Відтак підрахунок всіх елементів такої фігури потрібен не стільки для її визначення (хоча і це теж, але вже при більш конкретному вивченні цієї теми в майбутньому), а скоріше для розвитку уваги та правильного сприйняття тривимірних фігур. На екрані перед учнем міститься зображення фігури тривимірного типу – нової для кожного наступного рівня завдання. Фігура може мати досить цікавий і нетиповий вигляд і спосіб оформлення. Наприклад, паралелепіпед, чиї бокові грані значно більші, ніж інші, або піраміда, яка була розвернута вершиною в сторону тощо. Завдання на кожному етапі одне й те саме – порахувати кількість елементів фігури. Яких саме елементів? Це уточнюється у завданні, формулювання якого завжди супроводжує малюнок. Учень читає питання, звертаючи увагу на об’єкт пошуків, після чого рахує всі потрібні елементи. Зробивши це, школяр вводить відповідне число у порожню клітинку, що знаходиться під фігурою. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання. Різноманіття фігур не лише має дещо заплутати дитину, а й також продемонструвати їй різноманіття геометричних фігур об’ємного типу. Крім того, вони й зображені завжди у різний колір, що теж урізноманітнює візуальний ряд та стимулює цікавість школяра до цієї складної, але інтригуючої теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.5
Рахуємо елементи об'ємних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися