Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розрядність чисел – це один з базових матеріалів, які необхідно освоїти учню для успішного оволодіння математикою. Загальна структура чисел та цифр, котрі їх позначають на письмі, повʼязана з розрядністю нерозривним чином. Унікальних цифр всього девʼять: від «1» і до «9» включно. Коли число стає більшим, то переходить на наступний розряд, тобто ще одна цифра дописується ліворуч. Наприклад, якщо до двохцифрового числа «95» додати «15», тобто ще одне двоцифрове, то їхня сума стане вже належати до розряду сотень, бо матиме три цифри: «110». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься правильно розуміти і розшифровувати розряди чисел, тлумачити їх саме так, як треба для правильного співвідношення кількості цифр та величини числа. На екрані перед дитиною містить число з назвою його розрядності. Наприклад «5 тисяч». Дитина розуміє, що назва розрядів означає ту чи іншу кількість нулів після значущої цифри, якщо ті чи інші розряди залишаються «порожніми», то саме через нулі вказується їхня наявність. Дитина має у порожню клітинку, яка знаходиться по той бік знаку рівності, вписати ту саму значущу цифру з правильною кількістю нулів. Для наведеного прикладу це три нулі, тож результат виглядатиме так: «5 000». Коли школяр вводить потрібне число, то проходить на новий етап завдання. Важливо, щоб дитина звертала увагу на те, яку розрядність треба вказати. Скажімо, ті ж «5 тисяч» – це не лише «5 000 одиниць», а й «50 сотень» або «500 десятків». Тож завдяки цьому завдання розвивається вміння орієнтуватись у розрядах та впевнено працювати з ними і їхньою послідовністю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Робота з розрядами числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися