Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує кілька видів симетрії, наприклад, осьова, і вони відрізняються між собою не лише способом вираження, а й цим самим орієнтиром. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з симетрією як з явищем у найпростішій формі її виявлення. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення робочого поля, де у певній послідовності згуртовано кілька предметів. Всі вони різні, всі знаходяться на різних частинах цього робочого поля, однак всі вони ніби оточують певний елемент. Він єдиний є безпарним, знаходиться у центрі екрану і є тою самою точкою відліку. Необхідно розташувати дублікати вже існуючих елементів симетрично відносно центру. Наприклад, є зображення жовтого листочка праворуч від центру симетрії. В такому випадку дитина бере серед елементів, які є в її «арсеналі», такий самий листочок і переміщає його ліворуч від центру симетрії. Коли дитина зробить це з усіма елементами, то утворить повністю симетричну картину. Після того, як учень це зробить, він пройде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, однак робоче поле виглядатиме по-іншому. Виконати цю вправу досить легко, адже акцент у ній робиться саме на розумінні симетрії.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.1
Розташовуємо симетрично
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися