Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з числами може приймати дуже різноманітні форми. Навіть до початку виконання з ними більш складних операцій, де в результаті взаємодії кількох чисел через ту чи іншу дію зʼявляється інше (йде мова про додавання, віднімання, множення й ділення двох або більше чисел, що дає в результаті інше число), різноманіття операцій з числами досить велике. Зокрема у ході виконання цього завдання дитина сортуватиме числа. На екрані перед учнем міститься робоча зона, до певного часу порожня. Під нею – група багатоцифрових чисел. У завданні, що сформульовано над цією композицією, вказано критерій сортування. Наприклад, до робочої зони слід перемістити всі числа, які є більшими від «23 058» або меншими від «3 450». Учень кожне число під робочою зоною порівнює з тим, яке було вказано у завданні. Фактично, ця вправа представляє з себе типовий приклад з порівнянням, але знаки «більше», «менше» чи «дорівнює» в ній не використовуються. Всі порівняння дитина має виконувати подумки. Робить це по розрядам. Спочатку дитина порівнює кількість розрядів в двох числах, які наразі опрацьовує, а потім, послідовно порівнює цифру в кожному з них. Коли учень сортує числа, переміщуючи їх до робочої зони за вказаним у завданні критерієм підбору, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. На новому рівні числа будуть іншими, як і критерій для порівняння, тобто сортування. Хоча сама механіка виконання завдання є досить простою, кількість чисел та необхідність виконувати всі операції подумки є досить важливим стимулюючим фактором для учня. Наявність додаткового персонажу, який знаходиться поряд з робочою зоною, є важливим фактором посилення цікавості дитини до візуального ряду вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
Сортування чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися