Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У симетрії цікаво те, що симетрія може спостерігатись у абсолютно різних явищах, в тому числі й у числах або цифрових рядах. Така симетрія є однією з найпростіших для сприйняття та опрацювання, адже будується суто на значенні чисел, тоді як симетрія у геометричних фігурах будується ще й на основі їхнього положення відносно певного орієнтиру, який може виражатись багатьма способами. Орієнтир при симетрії у числах завжди один і той самий – це певне число у центрі числа або ж група чисел. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься опрацьовувати симетрію саме цього типу. На екрані перед дитиною міститься набір  з кількох чисел. Всі вони різні, всі – багатоцифрові. Однак, наразі на значення цифр не слід звертати увагу. На числа слід дивитись як на набір символів, і відповідно сприймати їх. Скажімо, якщо дитина має справу з числом «200002», то воно цілком симетричне, адже його можна розділити на дві половинки, які віддзеркалюють одна іншу. Ця умовна лінія, що розділяє число навпіл, і є орієнтиром. Число «34543» теж є симетричним, але його орієнтир – це цифра «5», яка знаходиться по середині числа. Важливо, аби дитина уловила саме наголос на дзеркальності даної симетрії. Адже число «34534» вже не буде симетричним, хоча містить ті самі цифри. Симетричні числа – це ті, які можна розділити на дві половинки цифр, які не повторюються, а віддзеркалюються. Відповідно, і числа, які містять у собі лише одну цифру, що повторюється парну кількість разів, теж є симетричним. Коли учень вкаже всі симетричні числа, то пройде на наступний етап завдання, де числа будуть вже зовсім інші, хоча завдання, яке буде перед школярем, залишиться таким самим.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.2
Симетрія у числах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися