Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо у ході виконання попереднього завдання дитина вчилась просто розрізняти осі системи координат та знаходити місцеположення на них тих чи інших предметів, то цього разу школяр буде працювати у значно більш самостійному форматі. Виконуючи цю вправу, школяр сам буде розміщувати точки на системі координат згідно з вказаними положеннями. На екрані перед дитиною міститься така система – порожня для кожного наступного етапу завдання, але виповнена у традиційній манері. Від точки «0», яка є початком системи, відходить два променя, дві осі: «ікс» позначає вісь, що йде горизонтально, а «ігрек» відповідно позначає вертикальну вісь. Важливо, що довжина цих відрізків є умовною. Школяр має звернути увагу на те, якого розміру є «крок» щаблів на них. Здебільшого все починається з одиниць. У завданні, формулювання якого знаходиться над зображенням системи координат, вказано, де саме треба розмістити точку. Координата точки вказується мінімалістично і традиційно: просто у круглих дужках знаходиться пара чисел. Перше число є місцем знаходження точки по осі «ікс», а друга – відповідно по осі «ігрек». Дитина відраховує відповідну кількість щаблів по обом осям, після чого у відповідному місці і ставить свою точку. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Важливо, що протягом виконання цієї вправи дитина вчитиметься вільно розташовувати по одній точці на рівень на всій системі, заходячи досить далеко у її просторах. Таким чином, школяр буде розуміти, як співвідносяться осі та що можна чекати від координат точки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.2
Зображення точок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися