Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які мають на меті навчити дитину краще орієнтуватись у виконанні дії ділення та знаходити приблизний результат прикладів з нею. Цього разу учень працюватиме відразу з кількома виразами з даною дією. На екрані перед учнем міститься робоче поле, на якому поряд з елементами малюнка є ще й кілька прикладів з дією ділення. Вони подаються лише у вигляді діленого і дільника, між якими є відповідний математичний знак. Знаку рівності нема – конкретної відповіді на кожний з прикладів знаходити не потрібно. Натомість у формулюванні завдання, яке знаходиться над цією ілюстрацією, вказаним є числовий критерій для підбору. Наприклад, необхідно виділити лише ті приклади, де частка більша, ніж «50». Отже, дитина виконує швидке обчислення кожного з них. Вираховувати точну частку не треба – достатньо розділити найбільші розряди на дільник, щоб мати змогу порівняти його приблизне значення з числом-критерієм. Коли учень це робить, то не просто натискає на ці вирази, а й переміщує їх до іншої зони малюнка. Це обумовлено сюжетним оформленням вправи. Наприклад, це може бути шкільна дошка, куди потрібно перемістити відповідні приклади, аби чарівні звірята могли вивчити ділення. Завдяки цьому інтерактивному моменту вправа стає більш подібною на гру. Коли учень переміщує всі потрібні приклади, то проходить на наступний етап завдання. Там треба буде зробити те саме, але малюнок і вирази з дією діленням, а також число-критерій будуть вже іншими. Це завдання закріплює вміння дитини шукати приблизне значення частки, і робить учня більш впевненим у цьому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.7
Яке приблизне значення ділення?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися