Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконування множення з багатоцифровими числами є досить складним заняттям, адже дитині доводиться тримати в памʼяті більший обсяг інформації про числа, що переходять з одного розряду до іншого. Тож, якщо немає можливості виконання обчислень у стовпчик, щоб розряди двох множників знаходились одне під одним, числа, з якими працюватиме дитина, дещо зменшуються. У ході виконання цього завдання учень розвʼязуватиме текстові задачі до тисячі. На екрані перед учнем міститься одна така задача для кожного наступного етапу завдання. У ній коротко розповідається певна історія, яка має зацікавити дитину. Ця історія є сюжетним обґрунтуванням використання множення великих числі у повсякденному житті, при чому для того, щоб виконувати цікаві дії, скажімо, рахувати зірки. Отже, дитина читає задачку і розуміє, які саме числа треба помножити. Важливо, що прямо у задачах не говориться, які саме множники є в учня, інакше можна було б обійтись і прикладом. Натомість описується певна кількість предметів (досить велика) та те, скільки разів ці обʼєкти, умовно кажучи, «взяли». Наприклад, сказано, що художниця вирішила малювати по «34» нариси на місяць, а дізнатись треба, скільки їх назбирається через рік. Тож дитина має сама зрозуміти, що від неї вимагає ця задача, а саме – згадати: у році дванадцять місяців, а значить, множниками для знаходження відповіді на питання задачки будуть числа «12» та «34». Під задачкою є кілька чисел, що служать варіантами відповіді для дитини. Учень вибирає той, який вважає правильним. Варіанти служать лише орієнтирами. Коли школяр робить свій вибір, то проходить на наступний етап, до нової задачі. Кожен рівень супроводжується ілюстраціями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Задачі на множення до 1 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися