Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При вивченні нової теми дуже важливою є багата практика. Чим більше школяр займається навчанням та опрацюванням теми, тим краще, тим ефективніше він буде працювати з нею в майбутньому, і тими впевненішим він буде, коли вивчатиме особливі випадки, що її стосуються. Однак, вкрай багата практика означає виконання однотипних завдань, а це – нудно. Нудьга ж для школяра – є отрутою, що знищує жагу до знань, відтак при закріпленні вже пройденого матеріалу та для практичного опрацювання тої чи іншої теми дуже важливо, що завдання, які її стосуються, в чомусь та й відрізнялись від попередніх. Це цілком стосується і теми системи координат точок, якій присвячено це завдання. На екрані перед школярем міститься зображення системи координат з кількома різними точками на ній. Точки виповнені в різних кольорах, але вони залишаються саме точками, а не сторонніми обʼєктами – так дитина швидше звикне працювати з ними. Під системою координат знаходяться, власне, координати точок у хаотичній послідовності. Однак, тут є важливий нюанс, що визначає механіку виконання завдання: координат в круглих дужках на одну більше, ніж точок в системі. Відповідно, одна з них – зайва. Завдання, що ставиться перед дитиною на кожному етапі вправи, одне й те саме – знайти ту координату, яка не належить ні до одної з точок і є зайвою. Коли дитина її виділяє, то проходить на наступний етап вправи з аналогічним змістом. Для виконання завдання школяру доведеться відслідкувати всі наявні в системі точки, що й надасть дитині необхідної практиці з цієї теми.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.6
Зайві координати
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися