Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з дійсно багатоцифровими числами тому може вважатись складною, що дитина у процесі її виконання мусить тримати у памʼяті досить значний обсяг інформації, співвідносячи цифри з їхніми розрядами, запамʼятовуючи переходи між ними і тримаючи концентрацію на числах загалом. Не останню роль у складності грає і психологічний ефект – дитині важче працювати з великими числами, адже учень, навіть не почавши, вже готується до того, що це буде надто складно. У ході виконання цього завдання школяр не лише звикне до роботи такого формату, а й навчиться краще орієнтуватись у числах. На екрані перед учнем міститься математичний приклад, елементи якого розміщено у стовпчик. Для більшої простоти на різних етапах представлені або приклади з дією додавання, або ж приклади з дією віднімання. Результати вже завжди відомі – під горизонтальною рискою містяться або число-сума, або число-різниця в залежності від характеру завдання. Однак, завжди у всіх елементах прикладу бракує кількох чисел. На їхньому місці знаходяться порожні клітинки. Дитина має послідовно розібрати всі числа у виразі, щоб доповнити його. Важлива у цьому важність – школяр має почати з першого доданка або зі зменшуваного і рухатись вниз по вертикалі, поступово заповнюючи порожнини. Якщо в умовному стовпчику бракує однієї цифри, то інших пропусків цього ж розряду не буде. Скажімо, якщо у першому доданку нема цифри, яка означає десятки тисяч, то цей же розряд у другому доданку і в сумі буде в наявності, що робить можливим досить легке обчислення відповіді. На наступний етап дитина проходить лише тоді, коли заповнить всі порожні клітинки нагального.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Заповнюємо пропуски
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися