Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Значення числа визначається не лише тим, які цифри входять до його складу, а й тим, в якому положенні відносно одне одного вони є. Тобто, якщо цифра «4» знаходиться у розряді десятків або ж у розряді сотень, різниця дуже велика. У ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься записувати число за розрядом. Це досить просте завдання, яке має на меті включити дитину у тему розрядності, стимулювати учня дивитись на число саме таким чином, сприймаючи, в першу чергу, положення цифр у числі. На екрані перед дитиною міститься вираз, який складається з чисел, де є лише одна значуща цифра, тоді як всі попередні розряди виражені нулем. Наприклад, «200», потім «3 000», потім число «80 000». Під цим виразом міститься порожня клітинка, куди треба вписати результат. Цей вираз не варто сприймати як приклад з дією додавання. Насправді він представляє з себе розділення одного числа на значущі розряди. Щоб відновити число, треба записати всі значущі цифри у правильному положенні відносно одне одного. Щоб зробити це правильно, дитині варто починати з найменшого розряду і поступово рухатись до більшого. Спочатку дитина знаходить одиницю і записує це число у порожню клітинку, потім – наступний розряд і так до закінчення числа. Якщо один з розрядів пропущено, то на його місці ставиться нуль, скажімо, якщо у виразі «2» додається до «300», то результат відновлення числа – це «302», де розряд десятків пропущено, а відтак там нуль. При виконанні цього завдання дитині варто зосередитись саме на правильному розумінні розрядів. Складність завдання у тому, що записувати число доведеться, починаючи від більшого розряду. Кількість нулів між числами є підказкою про те, яким має бути результат.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Запис числа за розрядами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися