Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Координати – то, свого роду, місцезнаходження точки у певній умовній системі. На початку ознайомлення з цією темою дитина пропонується працювати в двовимірній системі координат, яка будується двома осями, що називаються «вісь х» та «вісь у». Традиційно «вісь ікс» відображає координати по горизонталі, а «вісь ігрек» – по вертикалі. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з координатами по хоча б одній з них. На екрані перед учнем міститься система координат, яка будується цими осями. На полі, що знаходиться між ними, міститься кілька точок, кожна – має своє місцезнаходження по обом осям. Замість точок там зображені малюнки різних обʼєктів: зірок, кульок тощо. Таким чином, дитина спочатку вчиться по точкам сприймати систему координат, щоб згодом вже по координатам відрізняти точки. У завданні, формулювання якого знаходиться над малюнком, вказано обʼєкт, з якими треба працювати та вісь, адресу за якою слід дізнатись. Школяр знаходить на малюнку названий предмет, після чого від початку системи, тобто від точки відліку «0» рахує, де саме цей обʼєкт знаходиться. Кожен щабель, якщо не вказано інакше, приймається за одиницю. У порожню клітинку з координатами, яка знаходиться під малюнком, школяр вводить число, що відповідає тій кількості щаблів, на якій саме по вказаній у завданні осі знаходиться названий обʼєкт. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання до аналогічної системи координат, але з іншими предметами на ній, і, звісно, кожен з них матиме іншу «адресу».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.1
Запис координат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися