Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого у задачках та завданнях, які пов’язані з темою площі двовимірних геометричних фігур, необхідно шукати саме площу. Принаймні, це так на початку вивчення цієї теми, на перших етапах. Пізніше дитина сприймає площу як щось більш нерозривне з фігурою, розуміючи, що кожна двовимірна фігура займає певну кількість місця на площині, де вона була зображена. Відтак площа стає лише однією з характеристик фігури, хоча й прихованою з першого погляду – щоб її дізнатись досвідченому учню треба лише перемножити дві сторони. У ході виконання цього завдання дитина буде використовувати площу, як критерій для відбору. На екрані перед учнем міститься зображення двох геометричних фігур. Вони відрізняються одне від одного за кольором, розміром та видом, однак завжди – вони є чотирикутниками. Довжина сторін фігури вказана. Над ними міститься формулювання завдання, де вже прямо названа площа. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти фігуру, яка саме цю площу й має.  Дитина має обчислити площу двічі –  по черзі для обох чотирикутників. Коли школяр це зробить і зрозуміє, площа якої фігури відповідає числу із завдання, залишається лише виділити цей прямокутник чи квадрат, після чого дитина проходить на наступний етап завдання до аналогічної пари фігур. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.9
Знаходимо фігури з наведеною площею
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися