Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Складена фігура – це така геометрична фігура, яка має дещо нетипову форму. Здається, ніби від початкової фігури відрізали меншу, причому не з середини, а з краю. Таким чином, у фігури з’являється кілька нових сторін, однак, при цьому площа зменшується. Цікаво, що площа складеної фігури завжди менша, ніж площа звичайної з такими ж більшими сторонами. У ході виконання цього завдання дитина дізнається, чому це так, а також – як знайти площу такої фігури. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься зображення нової складеної фігури. Вказані її сторони, як більші, так і ті, від яких відрізали шматок. Завдання на кожному етапі одне й те саме – вирахувати площу такого многокутника. Для цього спочатку треба уявити, що він цілий. Якими в такому випадку були б його сторони? Знаючи властивості фігур, дитина зможе дати відповідь на це питання. Наприклад, якщо складена фігура спочатку була квадратом, то всі його сторони були однакової довжини. Далі дитина обчислює площу цієї фігури. Після цього, знаючи довжину нової сторони (тобто сторони уявної відрізаної фігури), дитина також дізнається і її площу. Залишається лише від першого числа відняти друге. Під зображенням фігур знаходиться кілька варіантів відповіді. Дитина вибирає той, який вважає потрібним, після чого проходить на наступний етап. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.11
Знаходимо площу складеної фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися