Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб дійсно добре орієнтуватись у взаємодії чисел при множенні та діленні, необхідно виконати різні завдання, які були б повʼязані з тими чи іншими сторонами описуваної теми. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься шукати найбільший спільний дільник для двох різних чисел. Дільник – це число, на яке можна розділити інше число, що називається діленим. При цьому для більшості чисел можна підібрати однакові дільники, скажімо, всі парні числа, і «22», і «34 568» можна розділити на «2». Пошук найбільшого спільного дільника є більш складним процесом, адже вимагає кращого знання діленого та вміння ділити на багатоцифрові числа у достатній мірі, щоб принаймні розуміти, чи вдасться здійснити дію ділення без остачі в тому чи іншому конкретному випадку. На екрані перед дитиною міститься декілька різдвяних іграшок. На кожній міститься по одному числу, при чому більшість з них - двоцифрові. З іншого боку знаходиться зображення гілки ялинки, різдвяного дерева. Над цією композицією знаходиться формулювання завдання. Там вказується пара чисел. Серед іграшок, які зображені на екрані, дитина має знайти ту, число на якій є найбільшим із поданих спільним дільником для них. Для цього учень вибирає найбільше число з усіх на малюнку і намагається розділити обидва числа із завдання на нього. Якщо це не вдається зробити без остачі, дитина переходить до наступного – і так до тих пір, поки не знайде дільник, спільний для обох чисел із завдання.  Коли школяр перенесе відповідну різдвяну іграшку на ялинку, то пройде на новий етап завдання, де треба буде аналогічним чином опрацювати інші числа. У завданні буде інша пара ділених. Наявність образів різдвяних атрибутів є тим, що перетворює цю вправу на цікаву розвиваючу гру.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Найбільший спільний дільник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися