Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа дещо схожа на попередню, але якщо у ході виконання минулого завдання дитина шукала найбільший спільний дільник, то цього разу дитина піде по зворотному шляху і шукатиме найменше спільне кратне для наданих чисел. При цьому дане завдання теж має сильний акцент на ігровій складовій. На екрані перед дитиною міститься ряд горщиків, готових для того, щоб у них можна було посадити рослину. Поряд з ними є зображення персонажа, в руках якого молоденький пагін і знаходиться. Цьому персонажу школяр і має допомогти відшукати єдиний горщик або вазон. На кожному з них – своє число. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де подається пара чисел, а серед тих, які зображені на вазонах, є таке, яке можна розділити на обидва ці числа. Це число є кратним для них. Учень аналізує кожне з чисел на вазонах і намагається розділити їх на обидва дільника із завдання. Важливо, що вибрати учень має той вазон, число на якому є саме найменшим кратним, спільним для чисел із завдання зверху. Таким чином, обсяг інформації, яку дитині доводиться тримати у памʼяті під час виконання вправи, досить великий, адже на кожному етапі спільних кратних може бути кілька, і школяр має памʼятати, на яке число можна розділити обидва дільника із завдання, виконуючи цю дію з наступними. Коли учень робить свій вибір, то переносить рослинку з рук персонажа до відповідного вазона. Після цього проходить на новий етап, де треба виконати аналогічні дії. Числа як на горщиках, так і у завданні будуть інші (змінять й деталі візуального оформлення, що урізноманітнює вправу), однак незмінним є те, що вони всі багатоцифрові: у завданні подаються двоцифрові, а на горщиках – як мінімум трицифрові числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Найменше спільне кратне
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися